fbpx

Küpe Gümüş Modasının En Yeni Işıltısına göz atın!

En moda gümüş küpe yeniliklerinin takipçilerine, özgün ve pırıltılı tasarımlar sunuyor. Tasarımlarımız halka küpelerden, baget küpe, sallantılı küpe, el işi küpe, doğal taşlı küpelerin vazgeçilmez tarzından özgün modellere ve swarovski kristal küpelerden oluşuyor. Halka küpelerin çarpıcı hafifliği ve swarovski taşının ışıltısıyla baget küpe ve sallantılı küpeler ile sizlerin karşısına çıkıyor. Her tarza ve zevke uygun küpeler ile trendlerin ve modanın nabzını tutan özel tasarımları sizlerin beğenisine sunuyoruz. Atölye ve Tasarım ekibimizin uzun yıllardır olan tecrübelerinden faydalanarak sizlerle pırlanta işçiliğinde gümüş ürünleri buluşturuyoruz.

Bu Yılın Göz Kamaştıran Gümüş Küpe Çeşitleri

Bu yılın yani 2020 modasında, uzun yıllardır sıkça karşımıza çıkan baget ve halka küpeler yine vazgeçilmezimiz oldular. Swarovski taşların ışıltısı pırlanta parlaklığıyla zor ayırt ediliyor. Pırlanta parlaklığında tasarladığımız küpelerimizi gümüş küpe kategorimizden inceleyebilirsiniz. Sezonun moda parçaları arasında halka gümüş küpe, sallantılı gümüş küpe, gümüş küpe setleri ve minimal küçük küpeler enerjik, özgün her zaman olduğu gibi dikkat çekici! Gümüş kadın küpeleri ve altın kaplama bayan küpeleri gerçeğinden ayırt edilmiyor. Stilinizi yansıtmak için swarovski taşın ışıltısından ve baget küpelerin ihtişamından faydalanabilirsiniz. Sizin için en sevilen ve dikkat çekici tasarımlarımıza instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Size bir kaç ipucu için örnekleri size topladık.

Işıltılı ve parlak swarovski küpeler ile pırlanta parlaklığıyla stilinizi tamamlayabilirsiniz. Her ortamda ışıldayan ve göz kamaştıran muhteşem tasarımlar Exist silver’da sizleri bekliyor. Halka küpeler hediye alınırken en çok tercih edilenlerden. Sevgiliye hediye küpe alırken farklı aparat seçenekleriyle arkasında unutulmaz bir hatıra bırakacaktır. Sizde sevdiklerinize sizden bir parça olarak sizi anımsatan el yapımı küpeler alabilirsiniz. Hediye seçimlerinde farklı çeşitleriyle takı tercihinde bulunabilirsiniz. Çoğu kadın onu özel hisettirecek bir küpeye hayır demez. Stilinizi tamamlayıcısı konumundadır.

Swarovski gümüş küpeler, hem sizin için hem sevdikleriniz için doğru tercih olacaktır. Stiliniz de rahatlıktan ödün vermeyenlerden misiniz? Gümüş halka küpeler ile kolayca stilinizi tamamlayabilirsiniz. Tasarımlarımızı ve kombinlerimizi güncel olarak instagram adresimizden inceleyebilirsiniz.Yakından görmek için sizi Karaköy’de ki mağazamıza bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başlayın
Whatsapp
{LINK https://existsilver.com }